Theatersport

Wil je meteen de vloer op, zit je vol ideeën en hou je van samenspelen? Dan is theatersport echt iets voor jou. Er is geen script, want alles draait om improvisatie. Je krijgt bijvoorbeeld een emotie, locatie of probleem en vanuit daar begin je direct met spelen. Pret gegarandeerd!

Op 16 januari 2023 start de nieuwe cursus. De proefles zit al vol, we hanteren een wachtlijst.

Theatersport wat is dat eigenlijk?
Theatersport is een vorm van improvisatietheater. Het verschil met “gewoon” theatermaken is dat je zonder script speelt. Je verzint alles ter plekke. Toch is het niet helemaal zonder structuur, want er zijn wel bepaalde regels en games die de docent je leert. Aan het eind van de cursus laten we zien wat we geleerd hebben. Hierbij spelen we voor publiek een vrolijke theatersport-wedstrijd, muzikaal ondersteund door impro-pianist Leon Wybenga.

Wat je leert:
– Meer lef te krijgen.
– Je fantasie te ontwikkelen.
– JA te zeggen.
– Goed op elkaar te letten in spel.
– De ander te laten schitteren.
– Plezier te maken.
– Samenwerken.

 

Leeftijd
Leeftijd: 8 t/m 12 jaar
Groep: 5 t/m 8
Lestijden
Maandagmiddag: 16.30 uur t/m 17.30 uur (m.u.v. vakantie- en studiedagen)
Looptijd cursus 2022: 19 sept. t/m 12 dec. Looptijd cursus 2023: 16 jan. t/m 22 mei.
Aantal lessen:  12 lessen. Laatste les is de presentatie met pianist: presentatie-les 12 december 2022 presentatie-les 22 mei 2023
Kosten
Kosten: € 8,80 per les (totaal cursus € 105,60)*  
*Bij een tweede cursus of tweede kind uit één gezin ontvang je 10% korting. Klik hier voor meer info over de kortingsregelingen.
Proefles
Proefles: 16 januari 2023